Neįtikėtina: LeBronas varžovų derinius žino taip gerai, kad kartą net parodė oponentui kur jam stovėti

Geriausi pasaulio krepšininkai nuolatos analizuoja ne tik savo žaidimą, tačiau ir savo varžovus, o į tai galbūt net labiausiai dėmesį kreipia LeBronas Jamesas. Buvęs „Cavaliers“ generalinis vadybininkas Davidas Griffinas atskleidė, jog NBA superžvaigždė atmintinai moka visus varžovų derinius, o kartą jis net parodė varžovui ką jis turi daryti oponentų derinio metu.

Kalbėdamas su Billu Simmonsu D. Griffinas atskleidė, jog niekada nebuvo susidūręs su tokį krepšinio intelektą turinčiu žmogumi, kuris taip puikiai suprastų viską kas vyksta aikštėje.

„Nėra absoliučiai nieko ką jam parodytum ir jis to negalėtų padaryti. Nėra nė vieno varžovų derinio, kurio jis negalėtų įvardinti, o vėliau ir pamokyti savo komandos draugus, kaip jiems geriau nuo jo apsiginti. Atsimenu, kai kartą stebėdamas susitikimą Toronte (2017 metais) pamačiau, kaip jis parodė Patrickui Patersonui („Raptors“ žaidėjui) kur jis turėtų stovėti būsimos atakos metu, o juk tai buvo derinys nubraižytas jų minutės pertraukėlės metu! Jis tiesiog ramiai pasakė: „Patai, tu turi stovėti čia ir pastatyti link čia judančiam Demarui sienelę“, – kalbėjo D. Griffinas.

Akivaizdu, jog varžovų analizė ir žaidimo supratimas puikiai L. Jamesui pasitarnauja ir šiose atkrintamosiose varžybose: per mačą jis vidutiniškai renka po 34,3 taško, atkovoja po 9,4 kamuolio ir atlieka po 9 rezultatyvius perdavimus, o su „Cavaliers“ jis jau pateko į rytų konferencijos finalą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts