NBA aistros: Thompsonas naktiniame klube nusprendė pamokyti Greeną

2018-08-01 17:07 extra77

"Sports Illustrated" skelbia, kad Lebrono Jameso kviestinių svečių vakarėlis Los Andželo naktiniame klube baigėsi dviejų NBA krepšininkų konfliktu.

Pasak minėto šaltinio, Klivlendo "Cavaliers" narys Tristanas Thompsonas nusprendė atkeršyti už finale patirtus įžeidinėjimus ir nesusivaldęs smogė į veidą "Golden State Warriors" puolėjui Draymondui Greenui.

Į naktinį klubą Los Andžele L. Jamesas sukvietė visas ryškiausias NBA žvaigždes. Vaizdinių įrodymų apie šį incidentą nėrą, nes organizatoriai buvo iškėlę sąlygą, kad renginio dalyviai negalės įsinešti jokių mobiliųjų priemonių.

Visgi, kaip praneša žurnalistas Jasonas McIntyre'as, Draymondas vienu metu nusprendė prieiti prie Thompsono ir atsiprašyti už ketvirtojo finalo serijos dvikovoje pasakytas ne pačias gražiausias frazes.

Thompsonas nebuvo nusiteikęs priimti šio atsiprašymo ir nebeiškentęs Greeno kalbų jam paprasčiausiai smogė kumščiu į veidą.

Nuo tolimesnio konfliktu abu krepšininkus sustabdė L. Jamesas su Kevinu Durantu. Kaip teigia žurnalistas, vakarėlis po šio akibrokšto neprarado savo spalvų ir visi kaip niekur toliau linksminosi savo kompanijose.

Krepšininkų konfliktas NBA finalo serijos metu:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...