NBA skautų dėmesio susilaukia trys lietuvių talentai, bet naujokų biržoje jiems sėkmė neprognozuojama

NBA naujokų birža įvyks po 19 dienų, o į ją norintiems patekti talentams dabar yra puikiausia galimybė įrodyti esantiems vertiems pašaukimo į NBA lygą. Kol žaidėjai pluša NBA ekipų stovyklose, bandoma nuspėti būsimų NBA naujokų biržos šaukimus, o tarp skautų atidžiai stebimų žaidėjų yra ir trys lietuviai.

Vienas įtakingiausių Amerikos sporto leidinių „Sports Illustrated“ sudarė 100 perspektyviausių planetos jaunųjų krepšininkų sąrašą, kurie pretenduoja į pašaukimą NBA naujokų biržoje, o jame vietos atrado ir trims lietuviams. Geriausiai iš jų įvertintos Arnoldo Kulbokos galimybės – jis reitinguojamas 64 vietoje. Lyginant su buvusiu šio leidinio reitingu, 20-metis savo poziciją pagerino trimis pozicijomis.

Jam už nugaros – bendraamžis Tadas Sedekerskis. „Nevėžio“ komandoje sezoną užbaigęs lengvasis krašto puolėjas pakilo aštuoniomis pozicijomis ir žengia 67. Į reitingą taip pat pateko ir „Žalgiriui“ priklausantis aukštaūgis Laurynas Birutis, kuris į reitingą pateko 83 pozicijoje.

Šio žurnalo apžvalgininkai išskirė ir geriausius mūsų šalies krepšininkų bruožus. A. Kulboka jiems patiko dėl savo snaiperio savybių ir ūgio pozicijai, T. Sedekerskis juos sužavėjo mobilumu ir įgūdžiais, o L. Birutis jiems įspūdį padarė dėl savo plataus puolimo arsenalo.

Visgi, NBA naujokų biržoje yra tik 60 šaukimų, tad šis leidinys nei vienam iš mūsų šalies atstovų neprognozavo išgirsti savo pavardės artėjančioje NBA naujokų biržoje. NBA komandų šaukimo lietuviams neprognozavo ir kitas Amerikos sporto žurnalistikos gigantas – ESPN, kuris yra laikomas patikimiausiu spėjant NBA naujokų biržos išsidėstymą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts