NBA sezono starte „Warriors“ ir „Celtics“ pergalės

Stepheno Curry vedama Oklando komanda namie pirmose sezono rungtynėse "Thunder" klubą visgi patiesė 108:100 (31:23, 26:24, 26:32, 25:21).

Šiame mače sunkiai sulaikomas buvo "Warriors" tandemas – Curry ir Kevinas Durantas. Pirmasis primetė 5 tritaškius ir iš viso pelnė 32 taškus (6/11 dvit., 5/9 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Durantas savo sąskaitoje turėjo 27 taškus (9/16 dvit., 0/5 trit., 9/10 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Iki susitikimo pabaigos dar likus 2 minutėms, Stevenas Adamsas sumetė dvi baudas ir skirtumas tarp komandų sumenko iki dviejų taškų (97:99).

Vis tik tuomet Curry pataikė dvitaškį su pražanga, taškus pridėjo ir Kevonas Looney su Durantu, o "Warriors" pranašumas vėl šoktelėjo iki devynių taškų ribos, kuri šeimininkams ir garantavo pergalę (108:99).

Šis mačas Oklande buvo šventinis – „Warriors“ krepšininkai prieš jį aikštės centre iškilmingai atsiėmė praėjusį sezoną iškovotus NBA čempionų žiedus.

Šios komandos sezono atidarymo rungtynėse susitiko pirmą kartą istorijoje. 1983 metais „Warriors“ pirmąjį mačą žaidė su tuometine Sietlo „SuperSonics“ ekipa.

"Warriors": Stephenas Curry 32 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Kevinas Durantas 27, Klay Thompsonas 14, Damianas Jonesas 12, Kevonas Looney 10… Draymondas Greenas 2 (13 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Thunder": Paulas George'as 26, Denisas Schroderis 21, Stevenas Adamsas 17 (11 atk. kam.), Alexas Abrinesas 8.

Tuo tarpu Bostono "Celtics" neturėjo vargo ir namuose 105:87 (21:21, 26:21, 30:24, 28:21) palaužė Filadelfijos "76ers" ekipą.

Pirmoji rungtynių pusė pasižymėjo permaininga kova. Vieną iš keturių kėlinukų sužaidus lygiosiomis, antrajame į priekį išsiveržė šeimininkų ekipa ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 47:42.

Tiesa, antrojoje pusėje "Celtics" pranašumas dar labiau išryškėjo. Trečiąjį ketvirtį spurtu 9:3 pradėjusi Bostono ekipa, iniciatyvos nepaleido iki pat rungtynių pabaigos ir šventė užtikrintą pergalę.

"Celtics": Jaysonas Tatumas 23 (9 atk. kam., 3 rez. perd.), Marcusas Morrisas 16 (10 atk. kam.), Jaylenas Brownas 12 (5 atk. kam.), Terry Rozieras 11 (8 atk. kam.), Gordonas Haywardas 10 (5 atk. kam., 4 per. kam.)

"76ers": Joelis Embiidas 23 (10 atk. kam.), Benas Simmonsas 19 (16 atk. kam., 8 rez. perd.), JJ Redickas 16