NBA sezono starte sunki čempionų pergalė po pratęsimo

Prasidėjęs NBA reguliarusis krepšinio sezonas galėjo iš kart patiekti staigmeną, tačiau esami lygos čempionai išsigelbėjo. Toronto „Raptors“ namuose po pratęsimo palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ rezultatu 130:122 (27:30, 29:31, 32:25, 29:31, 13:5).

Rungtynių pradžioje vyko atkakli kova, tačiau matėsi nedidelis svečių pranašumas, kuris prieš ilgąją pertrauką leido susikurti kelių taškų persvarą. Visgi, jau antroje rungtynių dalyje namai pradėjo žaisti geriau ir išlygino rezultatą, tačiau prireikė pratęsimo, kuriame jie ir pasiekė pirmą sezono pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė du žaidėjai pelnę po 34 taškus Fredas VanVleetas ir Pascalis Siakamas, 22 pridėjo Kyle Lowry.