J. Valančiūnas nesustabdė S. Adamso, o „Raptors“ pergalių seriją nutraukė „Thunder“ (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipai pergalių serijos iki 12 pratęsti nesugebėjo kai 125:133 nusileido Russello Westbrooko vedamai Oklahomos „Thunder“.

Šios rungtynės buvo kiek blankesnės ir puikiai pastaruoju metu atrodančiam Jonui Valančiūnui. Lietuvis per 22 minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau triskart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Jis taip pat turėjo daug problemų gynyboje. Stevenas Adamsas pelnė 25 taškus (10/13 dvit.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Tiesa, visų žaidėjų pasirodymai nublanko prieš R. Westbrooko. Įžaidėjas pelnė 37 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir taip surinko penktąjį iš eilės trigubą dublį.

„Raptors“ šiose rungtynėse vienu metu turėjo ir dviženklę persvarą (54:44), tačiau ši persvara greitai ištirpo. Abi ekipos nuo to laiko žaidė taškas į tašką, o „Thunder“ vedama R. Westbrooko pabėgo tik rungtynių pabaigoje.

„Thunder“ ekipoje rezultatyviausias ir buvo R. Westbrookas su 37 taškais, S. Adamsas pridėjo 25, Paulas George‘as 22, Carmelo Anthony 15, o Corey Breweris 10.

„Raptors“ gretose DeMaras DeRozanas pelnė 24 taškus, Kyle‘as Lowry pridėjo 22 (10 rez. perd.), Delonas Wrightas ir C.J. Milesas po 15, o J. Valančiūnas bei Pascalis Siakam po 10.