NBA naujokų biržos diena: ką prognozės žada L. Dončičui, A. Kulbokai ir kitiems europiečiams

2018-06-21 16:26 Krepsinis

NBA naujokų birža pagaliau atėjo. Jau šiąnakt 60 jaunų atletų gyvenimai turėtų pasikeisti. Vieni jau tikrai žino, kad spalio pabaigoje debiutuos NBA, kai dalis vaikinų nėra tikri ar Adamas Silveris ištars jų pavardę.

Siūlome susipažinti, ką prognozuoja perspektyviausiems Europiečiams šioje NBA naujokų biržoje.

Be jokios abejonės, didžiausia Europos žvaigždė šioje biržoje – Madrido „Real“ lyderis Luka Dončičius. Slovėnas ilgą laiką buvo laikytas būsimu pirmuoju NBA naujokų biržos šaukimu. Vis dėlto atletiškumo trūkumas L. Dončičiui šiek tiek kiša koją.

Slovėnas yra lyginamas su Manu Ginobili ar net Jamesu Hardenu. Vis dėlto taip pat nėra pamirštama, kad naudingiausias Ispanijos 2013 metų sezono žaidėjas Nikola Mirotičius NBA taip ir nesužibo bei yra geras vidutiniokas.

Nbadraft.net L. Dončičiui prognozuoja trečiąjį šaukimą, kuris priklauso Atlantos „Hawks“. Slovėnas į priekį praleidžia DeAndre Aytoną bei Marviną Bagley.

Nbadraft.net pirmajame NBA naujokų biržos raunde mato dar du europiečius. Tai yra iš Prancūzijos kilęs Elie Okobo bei vokietis Moritzas Wagneris.

Prancūzui yra prognozuojamas 23-asis šaukimas, kuris priklauso Indianos „Pacers“ ekipai. Tuo metu vokietis turėtų būti pašauktas 30-asis „Hawks“ ekipos.

Žvelgiant į antrąjį ratą – galima išvysti pačią įdomiausią pavardę lietuviams. Ten šmėžuoja ir Arnoldas Kulboka. Lietuviui yra prognozuojamas 50-asis šaukimas, kuris priklauso „Pacers“ ekipai.

Snaiperis sužavėjo komandas savo taiklia ranka, tačiau jo jėgos, atletiškumo ir svorio trūkumas sukuria jam nemažas problemas gynyboje. Vis dėlto ilgą kūną išnaudojantis puolėjas puolime gali pridaryti nemažai problemų varžovams.

Nbadraft.net teigia, jog A. Kulboka yra vienas geriausių savo kartos metikų visoje Europoje. Ekspertai taip pat gyrė jo žaidimo pojūtį bei norą sunkiai dirbti. Vis dėlto skautai labai išskiria jau minėtą svorio problemą, kad galėtų nuveikti kažką daugiau, o ne tik svaidyti tritaškius.

206 cm ūgio puolėjo svoris siekia 100 kilogramų.

Antrajame rate savo pavarde turėtų išgirsti ir daugiau europiečiu. 40-asis šaukimas yra žadamas bosniui Džananui Musai, kuris priklauso Bruklino „Nets“. D. Musa savo amžiaus kategorijoje FIBA turnyruose tiesiog siautėdavo. Jam dar neseniai buvo žadamas šaukimas pirmame rate, tačiau bosnio akcijos nukrito.

Savo pavardę taip pat turėtų išgirsti ir latvis Rodionis Kurucsas. Jam prognozuojamas 47-asis šaukimas, kuris priklauso Los Andželo „Lakers“ ekipai. Iš Latvijos kilęs puolėjas biržoje dalyvauja kaip „Barcelona“ žaidėjas.

O visai antrojo rato pabaigoje, prie 59-ojo šaukimo kurį turi Finikso „Suns“ šmėžuoja ukrainietis Issufas Sanonas.

NBA naujokų birža naktį iš ketvirtadienio į penktadienį prasidės 2 val. Lietuvos laiku.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...