NBA lygoje netikėti mainai: D. Howardas iškeistas į T. Mozgovą

Šiandien 09:10 krepst

Sezoną Šarlotės „Hornets“ komandoje praleidęs Dwightas Howardas vėl kraunasi lagaminus. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski praneša, kad 32-ejų centras per mainus buvo išsiųstas į Bruklino „Nets“.

Pastaroji „Hornets“ perleido Timofejų Mozgovą, taip sutaupydama 17 mln. JAV dolerių algų kepurėje ir tuo pačiu susikurdama galimybę pasirašyti du maksimalius kontraktus su žaidėjais artėjantį tarpsezonį.

Šarlotės klubui taip pat dar atiteko du ateities antrojo rato šaukimai ir sutarta pinigų suma.

Artėjantis sezonas Howardui bus paskutinis pagal dar 2016-aisiais su Atlantos „Hawks“ pasirašytą trejų metų ir 70 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Po vienerių metų Atlantoje, pernai vidurio puolėjas taip pat per mainus persikėlė į Šarlotę.

Per likusius metus Howardas uždirbs 23,8 mln. JAV dolerių.

Vilkėdamas „Hornets“ marškinėlius, atletas NBA vidutiniškai žaidė po 30 minučių, pelnė po 16,6 taško, atkovojo po 12,5 kamuolio bei rinko po 18,9 naudingumo balo.

Tuo metu Mozgovas Brukline atsidūrė praėjusį tarpsezonį, tačiau per vienerius metus dar labiau grimzdo žemyn.

2016-2017 m. sezone Los Andželo „Lakers“ komandoje rungtyniavęs po 20 minučių, „Nets“ gretose jo žaidimo vidurkis siekė tik 11,6 minutės. Per jas rusas rinko po 4,2 taško ir atkovojo 3,2 kamuolio.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...