NBA legenda J. Westas: krepšinis aplenks visus kitus sportus

2018-02-20 17:07 Krepsinis

NBA ir Los Andželo „Lakers“ ekipos legenda Jerry Westas yra gerai žinomas ne dėl savo pasiekimų krepšinio aikštelėje.

Nors krepšininkas geriausiais karjeros metais rinko po 31,3 taško, atkovojo po 7,1 kamuolio ir atliko po 6,1 rezultatyvaus perdavimo, 14 kartų NBA visų žvaigždžių rungtynėse žaidęs gynėjas yra žinomas kaip žmogus, esantis NBA logotipe.

J. Westo karjera prasidėjo 1960-aisiais ir jis matė visą NBA kilimą. O toks spartus šuolis, jo nuomone, tik parodo, kad krepšinis gali tapti populiariausiu sportu pasaulyje.

„Kai atvykau į Los Andželą, mes buvome niekas. Mes būdavome paskutiniuose dviejuose laikraščių puslapiuose. Neturėjome jokių žurnalistų, jokio dėmesio.

Ir yra tikrai nepakartojama, kad galime matyti, kaip šis žaidimas pasikeitė ir augo ir tai, kokius laimėjimus gauna žmonės, kurie galėjo prisidėti prie to.

Ir labai noriu tai pasakyti. Nors nemėgstu sakyti kontraversiškų dalykų, bet šis sportas aplenks visus kitus pasaulio sportus“, - teigė gyva NBA legenda J. Westas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...