NBA laisvųjų agentų beprotystės pirmoji diena: trys NBA superžvaigždės lieka savo ekipose

Šią naktį NBA lygoje atsidarė laisvųjų agentų rinka ir klubai nevaržomi gali tartis dėl naujų sutarčių su ekipomis. Jau pirmąją naktį įvyko nemažai intrigą sukėlusių sandorių.

Vienas iš pirmųjų savo sprendimą pranešė „Lakers“ viliotas Paulas George'as – amerikietis pratęsė sutartį su Oklahomos „Thunder“ komanda.

Kiek vėliau jo pavyzdžiu pasekė ir Chrisas Paulas, kuris įsipareigojo dar keturiems metams ginti „Rockets“ garbę. Įžaidėjui Hiustono klubas per šiuos metus sumokės 160 milijonų dolerių. Ši ekipa taip pat išsaugojo ir Gerandą Greeną, kuris kitais metais uždirbs vos 2,4 milijono dolerių sumą.

Tuo tarpu NBA čempionas Kevinas Durantas, skirtingai nuo C. Paulo, sutiko susimažinti savo atlyginimą tam, kad liktų „Warriors“ komandoje. Amerikietis uždirbs 5 milijonais mažiau nei galėtų – 30 milijonų dolerių į metus, o sutartis sudaryta dviem metais, su krepšininkui suteikta galimybe po pirmojo sezono nutraukti sutartį.

„Nuggets“ klubas išsaugojo savo žvaigždę Nikolą Jokičių – su aukštaūgiu pasirašyta penkių metų 146,5 milijonų dolerių sutartis. Denveryje lieka ir Willas Bartonas, kuris per ketverius metus uždirbs 54 milijonus dolerių.

NBA lygoje be minėtų žaidėjų kontraktų pratęsimų, šią naktį įvyko ir keletas persikėlimų į kitas komandas. Didžiausias iš jų – DeAndre Jordano persikėlimas į „Maverics“. Aukštaūgis susitarė dėl vienerių metų 24,1 milijono dolerių kontrakto. Tuo tarpu Trevoras Ariza „Rockets“ iškeitė į „Suns“ ir per vienerius metus uždirbs 15 milijonų dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts