NBA istorija nežada nieko gero „Cavaliers“ ekipai

Jau šią naktį įvyks Rytų konferencijos finalo septintosios rungtynės, kuriose susitiks Bostono „Celtics“ ir Klivlendo „Cavaliers“. Pergalės atveju, „Cavs“ supežrvaigždė LeBronas Jamesas didžiajame NBA finale žaistų jau aštuntą sezoną iš eilės.

Vis dėlto pagal NBA tendencijas, tai neturėtų įvykti.

Per paskutinius 10 metų buvo keturios serijos, kurios truko septynias rungtynes ir nugalėjusi komanda laimėjo visas rungtynes namuose. Įdomu tai, kad visus keturis kartus tai padarė būtent „Celtics“ ekipa.

2008 metais „Celtics“ nugalėjo „Hawks“ pirmajame raunde, o tais pačiais metais konferencijos finale nugalėjo ir tą pačią „Cavs“ ekipą. 2017 metais konferencijos pusfinalyje buvo įveikta Vašingtono „Wizards“ ekipa, o šį sezoną pirmajame raunde Bostono ekipa įveikė Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

„Celtics“ apskritai šio sezono atkrintamosiose namuose žaidė 10 kartų ir visus kartus laimėjo.

Bostono ekipa šią seriją pradėjo laimėjusi pirmąsias dvi serijos rungtynes, o per visą istoriją net 93,9% serijų su tokiu startu pasibaigė gerai startavusios komandos naudai (184-12).

„Celtics“ taip pat laimėjo penktąsias serijos rungtynes namuose, o per NBA istoriją komanda kuri namuose laimėjo penktąsias rungtynes serijoje triumfavo 116 kartų iš 138.

Na, o paskutinis kartas, kai L. Jamesas nepateko į NBA finalą buvo tada, kai jis pralaimėjo konferencijos finale tai pačiai „Celtics“ komandai.

Septintosios ir paskutinės šio serijos rungtynės vyks šią naktį 3:30 val. nakties Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts