NBA čempionai vedami S. Curry iškovojo nelengvą pergalę svečiuose (VIDEO)

NBA lygos čempionai ir toliau skina pergales, tačiau ne visos rungtynės būna lengvos nors žaidžiama ir prieš lygos vidutiniokus. Oklando "Golden State Warriors" (34-14) ekipa svečiuose rezultatu 118-126 (28:37, 31:30, 33:37, 26:22) nugalėjo Vašingtono "Wizzards" (20-27).

Rungtynės klostėsi įvairiai, o nors pirmą kėlinį gana neblogu skirtumu laimėjo svečiai, tačiau jau prieš ilgąją pertrauką jo padidinti nepavyko. Antroje rungtynių dalyje vėl truputi geriau žaidė NBA čempionai, tačiau ketvirtame kėlinyje rezultatą šiek tiek pavyko sušvelninti namams.

Stephenas Curry buvo vienas iš pergalės kalvių ir surinko net 38 taškus (2/8 tritaškiai), tačiau tikrai nepasižymėjo snaiperio savybėmis. Kevinas Durantas pridėjo 21 tašką, o DeMarcusas Cousinsas 17.

Pralaimėtojų gretose Trevoras Ariza surinko 27, o dar 22 taškus pridėjo Bradley Bealas.