NBA čempionai serijoje išsiveržė 3-1 prieš „Clippers“ ir yra per žingsnį nuo kito etapo (VIDEO)

Praeitų metų NBA čempionai ir toliau demonstruoja solidų žaidimą bei maksimaliai priartėjo prie kito etapo. Oklando "Golden State Warriors" ketvirtose rungtynėse svečiuose palaužė Los Andželo "Clippers" pasipriešinimą ir iškovojo trečią pergalę, rezultatu 113-105 (32:22, 30:32, 25:30, 26:21).

Nors pirmą kėlinį gana užtikrintai laimėjo svečiai, tačiau jau prieš einant į ilgąją pertrauką matėsi, kad lengva antroje pusėjė nebus. Los Andželo krepšininkai trečiame ketvirtyje dar labiau sušvelnino rezultatą, tačiau lemiamą kėlinį vis tiek laimėjo esami NBA čempionai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose vėl buvo Kevinas Durantas su 33 taškais, 32 pridėjo Klay Thompsonas, Stephenas Curry 12.

Pralaimėtojų komandoje Shai Gilgeous-Alexanderis surinko 25, 16 pridėjo Danilo Gallinaris, Patrick Beverley ir Lou Williamsas 12.

Serijos rezultatas 3-1 "Warriors" naudai.