NBA čempionai play-off’us pradėjo pradėjo užtikrinta pergale namuose prieš „Clippers“ (VIDEO)

NBA lygoje prasidėjo svarbiausios kovos, kitaip dar vadinimos play-off'ais. Praeitų metų čempionai Oklando "Golden State Warriors" savo seriją pradėjo susikaupę ir nesunkiai namuose įveikė svečius Los Andželo "Clippers" rezultatu 121-104 (36:27, 33:29, 29:23, 23:25).

Jau pirmame kėlinyje "Warriors" pavyko susikurti beveik dvigubą pranašumą, kurį jie pasiekė antrame kėlinyje. Po ilgosios pertraukos skirutmas tarp komandų toliau didėjo ir tik paskutinį ketvirtį laimėjo svečių komanda.

Čempionus į pergalę vedė Stephen Curry (8/12 tritaškiai) su 38 taškais, 23 pridėjo Kevinas Durantas, 17 Draymondas Greenas.

Pralaimėtojų gretose Montrezlas Harrellas surinko 26 taškus, 25 Lou Williamsas, Shai Gilgeous-Alexander 18.