NBA atkrintamosiose varžybose – teisėjų pagalba J. Hardenui (VIDEO)

Šiuolaikiniame krepšinyje neretai į akis krenta teisėjų darbas, o šį kartą pro akis neprasprūdo NBA atkrintamųjų varžybų mačas tarp „Rockets“ ir „Jazz“ komandų, kur arbitrai eilinį kartą pataikavo lygos superžvaigždei Jamesui Hardenui.

J. Hardenas pastaruosius keturis metus yra daugiausiai baudų NBA lygoje metantis krepšininkas, o prie baudų metimų linijos jis yra dažnas svečias ir serijoje prieš „Jazz“ – per vieną mačą jis vidutiniškai meta po 10 baudų. Visgi, „Jazz“ atstovai turi pelnytų priekaištų, jog kartais lygos arbitrai amerikiečiui tiesiog pataikauja.

Daugybę kalbų susilaukė paskutinysis „Jazz“ ir „Rockets“ susidūrimas, kuriame buvo priimtas ne vienas kontraversiškas sprendimas J. Hardeno naudai. Gynėjas ir vėl prie baudų metimų linijos stojo 8 kartus, o kai kurios pražangos prieš šį buvo labai abejotinos.

Daugiausiai kalbų susilaukė epizodas, kurio metu prieš J. Hardeną gynyboje žaidė puikiai šioje serijoje varžovų žvaigždę stabdantis Dante Exumas. Šių žaidėjų susidūrime krepšininkas iš Australijos siekė išvengti kontakto su varžovu, tačiau pats J. Hardenas pakišo savo ranką po varžovo ranka, o galiausiai kamuoliu pataikė į savo varžovo veidą. Visa ši situacija buvo įvertinta „Jazz“ atstovo pražanga ir dviem baudų metimais.

Nuolaidų „Rockets“ žvaigždė gavo ir kitoje aikštės pusėje. Teisėjų nepastebėta liko ir akivaizdi jo pražanga mačo pabaigoje prieš Donovaną Michellą, po kurios „Jazz“ naujokas negalėjo atsistebėti. „Juk tu buvai visai arti, buvai čia pat“, – į teisėją dėl nesušvilptos pražangos kreipėsi gynėjas.

Po šio mačo NBA apžvalgininkai neslepia, jog J. Hardenas jau ne pirmus metus yra labiausiai iš NBA teisėjų dovanų sulaukiantis žaidėjas, o su juo pagal išprovokuotas baudas kukliai atrodo ir kitos lygos žvaigždės. Palyginimui, LeBronas Jamesas, kurio žaidimas paremtas prasiveržimais ir kontaktiniu žaidimu, prie baudų metimų linijos stojo 40% mažiau kartų nei „Rockets“ gynėjas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts