Navarro oficialiai atsisveikino su krepšininko karjera

2018-08-17 16:02 extra77

Visą vasarą trukusi „Barcelonos“ legendos Juano Carloso Navarro drama pagaliau oficialiai baigta - Ispanijos krepšinio veteranas baigia karjerą ir jau aiškėja, kuo užsiims toliau.

„Barcelonos“ Navarro nepaliks, mat jis ir toliau darbuosis šiame Katalonijos klube, jo administracijoje.

Navarro reiškė norą žaisti ir kitą sezoną, tačiau vietos komandoje jam nebematė „Barcelona“. Pasak pranešimų, ispanų legendai buvo siūloma susitarti dėl karjeros pabaigos ir gražiai atsisveikinti paskutinėse karjeros rungtynėse rudenį.

Barselonoje 38-erių Navarro žaidė nuo 1997 metų su vieno sezono pertrauka, kada 2007-2008 m. išmėgino savo jėgas NBA vilkėdamas Memfio „Grizzlies“ marškinėlius.

Per ilgą ir šlovingą karjerą Navarro sukaupė įspūdingą trofėjų kolekciją, tapdamas sėkmingiausiu „Barcelonos“ žaidėju per visą istoriją.  Jis dukart tapo Eurolygos čempionu, kartą reguliariojo sezono ir finalo ketverto MVP, penkis kartus pateko į pirmąją simbolinę turnyro komandą, o prieš ketverius metus oficialiai buvo pripažintas Eurolygos legenda.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...