Navarro atsisveikinimo ceremonijoje - Šaro, Curry ir kitų žvaigždžių padėkos žodžiai (VIDEO)

2018-09-26 10:55 basketnews.lt

Oficialus Ispanijos krepšinio legendos Juano Carloso Navarro karjeros uždangos nuleidimas įvyko vakar – sporto pasaulio garsenybės susirinko padėkoti gynėjui už nuostabius metus.

„Barcelonos“ organizacija Navarro išreiškė išskirtinę pagarbą iš surengė ištaigingą pagerbimo vakarą.

Jame dalyvavo ir tokios kepšinio garsenybės kaip Svetislavas Pešičius, bei Xavi Pascualis, mintimis video siužetuose dalijosi NBA superžvaigždė Stephenas Curry, Ricky Rubio, Pau ir Marcas Gasoliai, Jaka Lakovičius, „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius ir kiti. Šaras geram savo bičiuliui linkėjimus perdavė ispaniškai.

Dalyvavo ir futbolo legendos Ronaldinho bei Carlesas Puyolis.

Vakaro metu netrūko geros nuotaikos. Pavyzdžiui, Ronaldinho atskleidė besižavintis legendiniu Navarro metimu viena ranka, kurį pastarasis brazilui greitai dar kartą pademonstravo.

„Barcelonos“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu taip pat sakė savo kalbą ir galiausiai atskleidė, kad Navarro marškinėliai netrukus bus iškelti į „Palau Blaugrana“ arenos palubes, o jos teritorijoje iškils šios krepšinio legendos paminklas.

Vakaro pabaigoje visi susirinkusieji Navarro palydėjo atsistoję.

Pilnas ceremonijos įrašas:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...