Naujasis "Panathinaikos" strategas po pergalės prieš CSKA gyrė Lekavičių

2018-12-29 13:14 extra77

Pergalingai prie Atėnų "Panathinaikos" vairo debiutavo Rickas Pitino, kurio auklėtiniai namuose patiesė Maskvos CSKA komandą.

Pastaruoju metu graikai buvo žaidimo krizėje, tačiau strategui per kelias dienas pavyko iš krepšininkų išspausti maksimumą ir patiesti vienus iš šio sezono lyderių.

Neblogas rungtynes sužaidė ir Luka Lekavičius, kuris per 17 minučių sumetė 11 taškų.

R. Pitino "Skywalkeriu" pavadintas Lekavičius sulaukė pagyrų iš stratego, tačiau pabrėžė, kad "Pao" komandai vis dar reikėtų aukštesnio gynėjo.

"Pasakiau Lukui, kad esi žemiausias žaidėjas aikštėje, bet nuo tavęs priklauso, ar tave vadins žemiausiu, ar greičiausiu ir geriausiai besiginančiu žaidėju.

Jeigu būsi greičiausias, niekas tavęs nevadins mažu. Jeigu būsi greičiausias ir perimsi kamuolius, tave dėl to prisimins. Šis vaikis visai nekalba. Jis tik pasižiūri į mane tarsi turėčiau tris galvas ir sako "Taip", - pasakojo R. Pitino.

Strategas taip pat pridūrė: "Nežinau, ką jie moka Calathesui, bet jis vertas kiekvieno skatiko. Jis turi tokią ištvermę, kokią esu matęs turint tik nedaugelį žaidėjų. Mažasis Luka Skywalkeris mums labai pagelbėjo, kai Calathes prisirinko pražangų. Išlaikėme viską, ką turėjome, ir nenukentėjome gynyboje, nes prieš jį niekas necentravo. Jis buvo nuostabus."


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...