Naujasis „Bulls“ pirkinys J. Parkeris atrėžė žurnalistui: „Man nepatinka, kaip paaiškinai D. Rose‘o situaciją“

2018-07-19 16:22 Krepsinis

Čikagos „Bulls“ ekipos fanai su nekantrumu laukia naujojo sezono pradžios. Itin laukiame šių metų NBA naujokų biržoje pasirinktų Wendellio Carterio bei Chandlerio Hutchisono debiutų.

Taip pat prie komandos prisijungė Jabari Parkeris. Čikagoje gimęs ir užaugęs J. Pareris visą karjerą žaidė Milvokio „Bucks“ ekipoje, tačiau turėjo ne vieną sunkią traumą. Vis dėlto „Bulls“ suteikė puolėjui šansą, o pats J. Parkeris dėl to laimingesnis negali būti.

Aukštaūgis neslepia meilės „Bulls“ komandai ir vienam jos herojų – Derrickui Rose‘ui. Vis dėlto spaudos konferencijoje, kai buvo pristatytas J. Parkeris, krepšininkui buvo užduotas klausimas apie D. Rose‘ą.

„Žinau, kad tu turi rūpintis savo paties karjera, tačiau kaip „Bulls“ fanai, ką manai apie Rose‘o pakilimus ir nuopuolius? Apie tai, kaip jis aukštai pakilo ir iki kur nukrito?“ – klausė J. Parkerio žurnalistas.

„Derrickas neturėjo jokių nuopuolių. Nes jis ir toliau palaikė savo žaidimą. Jis yra legenda. Man nepatinka, kaip tu paaiškinai jo situaciją. Jokių pakilimų ir nuopuolių. Traumos yra gyvenimo dalis. Nesvarbu, ar tu esi atletas, ar gyveni paprastą gyvenimą. Visi turi traumų. Derrickas yra viena geriausių žaidėjų, kurie žaidė šį žaidimą. Jis yra viena didžiausių Čikagos ikonų, jis jau atliko savo darbą“, - kalbėjo J. Parkeris.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...