Naujas pareigas CSKA gretose gavęs K. Hinesas: didelė garbė tapti tokio istorinio klubo kapitonu

2018-10-05 14:00 Teniso TV

Amerikietis krepšininkas iš Naujojo Džersio per savo karjerą nukeliavo didelį kelią, tačiau galiausiai atsidūrė Europoje. Tris kart Eurolygos čempionas Kailas Hinesas jau šeštus metus atstovaus Maskvos "CSKA" ekipą, o per šį laiką jį pamėgo ne vienas fanas bei klubo vadovybė.

“Tai didelė garbė tapti tokios istorinės komandos kapitonu. Priimti tokią atsakomybę man yra didelė garbė. Aš toliau žiūriu į priekį, į ateinančius titulus, kuriuos aš padėsiu iškovoti, tuo pačiu metu noriu tapti geresniu lyderiu.”

Paklaustas apie spaudimą ir ar tapęs kapitonu jį jaus didesnį, žaidėjas atsakė, kad ne, gal šiek tiek, tačiau jį visi komandos draugai žino jau ne vienerius metus, tad iš jų spaudimo nebus.

Pats žaidėjas patyrė traumą praeito sezono pabaigoje ir liepos mėnesį jam buvo atlikta operacija.

“Pasiruošimas sezonui man buvo kitoks, dėl patirtos traumos praietą sezoną aš turėjau ruoštis atsargiai ir daryti reabilitaciją. Toks atsargus pasiruošimas man davė suprasti savo kūna ir kaip su juo dirbti ir kaip išvengti truamų ateityje". - sakė CSKA žaidėjas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...