Namuose neklumpanti „Celtics“ įveikė „76ers“ ir keliauja į konferencijos finalą

Bostono „Celtics“ ekipa, po tikro trilerio, 114:112 sugebėjo palaužti Filadelfijos „76ers“ krepšininkus ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-1.

„Celtics“ ekipa Rytų konferencijos finale kausis antrus metus iš eilės su Klivlendo „Cavaliers“. Praėjusiais metais pergalę 4-0 pasiekė „Cavs“.

„Celtics“ ekipa šiose atkrintamosiose laimėjo visas 7 namuose žaistas rungtynes. Konferencijos finale Bostono krepšininkai taip pat turės namų aikštės pranašumą.

Likus kiek daugiau negu 2 minutėms po Beno Simmonso dvitaškio „76ers“ pirmavo 107:103. Po to komandos apsikeitė dviem taškais, o po Alo Harfordo dėjimo „Celtics“ deficitas siekė du taškus – 107:109.

Po to „Celtics“ apsigynė nuo varžovų atakos, o kitoje aikštės pusėje Jaysonas Tatumas pelnė pergalingus rungtynių taškus. Po minutės pertraukėlės Joelis Embiidas dukart prametė, „Celtics“ sumetė baudas ir turėjo 4 taškų persvarą.

Tritaškį dar pataikė J.J. Redickas, tačiau laiko išsigelbėti Filadelfijos krepšininkams nebeliko.

„Celtics“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė J. Tatumas pelnęs 25 taškus, Jaylenas Brownas pridėjo 24, Torry Rozier 17 (4/15 metimai), A. Harfordas 15 (8 atk. kam.), Marcusas Smartas 14, Aronas Baynesas 13 (9 atk. kam.).

„76ers“ gretose Dario Šaričius (10 atk. kam.) ir J. Embiidas (12 atk. kam.) pelnė po 27 taškus, B. Simmonsas pridėjo 18 (8 atk. kam.), o J.J. Redickas 14.