Namuose ir be L. Dončičiaus žaidę „Mavericks“ įveikė „Clippers“ (VIDEO)

NBA lygoje staigmeną pateikė Dalaso "Mavericks" (11/10) ekipa, kuri namuose įveikė vienus iš vakarų konferencijos lyderių Los Andželo "Clippers" (15/7). Galutinis rungtynių rezultatas 114:110 (34:35, 28:23, 26:22, 26:30) namų komandos naudai.

Rungtynės klostėsi atkakliai ir abi komandos per toli viena nuo kitos nutolti negalėjo. Visgi antrame kėlinyje "Mavericks" pradėjo kurtis pranašumą, o jį padidino trečiame kėlinyje, o ketvirtame pavyko apsiginti ir neleisti varžovams per arti priartėti.

Nugalėtojų gretose spindėjo Harrison'as Barnes'as, kuris pelnė net 30 taškų, J.J. Barea surinko 24.

Luka Dončičius dėl klubo skausmų nepasirodė aišktelėje.

Pralaimėtojų komandoje Montrezl Harrell surinko 23, Danilo Gallinari 21. Dar vienos prastos rungtynės Milošui Teodošičiui, kuris žaidė tik minutę.