Namų prakeiksmas nutrauktas: B. Davieso vedamas „Žalgiris“ patiesė „Olimpia“

Brandonas Daviesas sužaidė rezultatyviausias karjeros Eurolygoje rungtynes ir jo tempiamas Kauno "Žalgiris" (4-6) nutraukė prakeiksmą namie.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtadienį namie 83:78 (18:23, 22:8, 20:27, 23:20) pranoko Milano "Olimpia" (6-4) ir iškovojo pirmą pergalę namie po penkių pralaimėjimų sezono pradžioje.

Žalgiriečiai pirmąjį kėlinį pradėjo kiek slogiai – svečiai iš Milano po pirmųjų 10 minučių turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau "Žalgiris" netrukus atsitiesė.

Brandono Davieso vedami žalgiriečiai spurtavo antrajame kėlinyje, kuriame susikrovė 9 taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje "Olimpia" grįžo į rungtynes ir sumažino atsilikimą iki vieno taiklaus metimo.

Visgi šaltas galvas paskutines dešimt minučių išlaikęs "Žalgiris" ketvirtajame kėlinyje sumetė svarbiausius metimus ir iškovojo taip reikalingą pergalę namuose.

B. Daviesui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės Eurolygoje – jis sumetė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus. Dar 11 taškų pridėjo Nate'as Woltersas.

Madų sostinės komandoje rezultatyviai žaidė abu lietuviai – Gudaitis surinko 16 taškų, o Kuzminskas įmetė 14.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 27 (10 atk. kam., 35 naud. bal.), Nate'as Woltersas 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Aaronas White'as, Marius Grigonis ir Thomas Walkupas po 7.

„Olimpia“: Mike'as Jamesas 17 (2/9 trit., 7 rez. perd.), Artūras Gudaitis 16, Vladimiras Micovas ir Mindaugas Kuzminskas po 14.