N.Mirotičiaus vedama „Barcelona" išsivežė pergalę iš Turkijos

„Twitter" nuotr.
2019-10-05 01:43 eurobasket.lt

Atsinaujinusi Barselonos „Barcelona" (1/0) jau pirmajame Eurolygos reguliaraus sezono ture pademonstravo, kad šį sezoną katalonai taikysis į pačius aukščiausius tikslus. Katalonai svečiuose 74:64 (19:14, 18:12, 12:20, 25:18) pranoko Eurolygos vicečempionę Stambulo „Anadolu Efes" (0/1), kuriai šiame mače negalėjo padėti vienas lyderių Shane'as Larkinas.

Svečių gretose neblogas rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas, kuris per 23 minutes pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai - 49:46, bet „Barca" lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 9:2 ir susikrovė dviženklę persvarą - 58:48. Aikštės šeimininkai skubotais sprendimais bandė grąžinti intrigą, bet katalonai atlaikė visus varžovų bandymus dar pakeisti rungtynių eigą ir iškovojo užtikrintą pergalę - 74:64.

„Anadolu Efes": A.Petersas (4/5 trit.) - 16, T.Pleissas - 13, V.Micičius (4/13 trit., 5 rez. perd.) - B.Dunstonas (9 atk. kam.) ir D.Balbay'us po 7 taškus.

„Barcelona": N.Mirotičius (5/8 dvit., 4/8 trit.) - 24, M.Delaney (7 rez. perd.) - 11, B.Daviesas - 10, P.Oriola - 8, V.Claveras - 7 taškai.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)