Fantastiškas J.Hardeno žaidimas padėjo „Rockets“ palaužti „Pelicans“, N.Mirotičiaus ir B.Portiso dueto vedamas „Bulls“ sutriuškino „Celtics“ (VIDEO, REZULTATAI)

Itin rezultatyviose rungtynėse Hjustono „Rockets" 130:123 patiesė Naujojo Orleano „Pelicans".

Po trijų kėlinių komandos kartu buvo pelniusios net 199 taškus, tačiau „Pelicans" vis dar turėjo septynių taškų persvarą 96:103.

Vis dėlto, Naujojo Orleano krepšininkai aukšto rungtynių tempo neatlaikė ir buvo priversti pasiduoti. Likus rungtyniauti 4 minutes Clintas Capela sudrebino varžovų lanką dėjimu iš viršaus bei išvedė „Rockets" komandą į priekį 117:116. O intrigą rungtynėse nužudė Jamesas Hardenas, kuris pelnė iš eilės 12 taškų ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Rezultatyviausias „Rockets" komandoje buvo Clintas Capela, kuris pelnė 28 taškus. Įspūdingas rungtynes sužaidė Jamesas Hardenas pridėjęs 26 taškus, atlikęs 17 rezultatyvių perdavimų ir perėmęs 6 kamuolius. Ericas Gordonas pridėjo 27 taškus, Chrisas Paulas 20, Trevoras Ariza 13.

Svečių ekipoje išsiskyrė trigubą dublį surinkęs Rajonas Rondo. „Pelicans" gynėjas pelnė 13 taškų, atkvojo 12 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, tačiau padarė net 8 klaidas. Jrue Holiday'us buvo rezultatyviausias komandoje ir pridėjo net 37 taškus, E'Twaunas Moore'as 36, DeMarcusas Cousinsas 24 (14 atk.k.), Dariusas Milleris – 10.

Čikagos „Bulls" namuose 108:85 sutriuškino be Kyrie Irvingo žaidusius Bostono „Celtics" krepšininkus.

Nikola Mirotičius per pirmąsias dvylika žaidimo minučių pelnė 13 taškų, tačiau „Bulls" vis dar turėjo minimalų deficitą 28:29.

Šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo galingu spurtu 22:5 ir susikrovė dviženklį pranašumą 50:34. Prie to svariai prisidėjo Bobby Portisas, kuris per šį ketvirtį iš viso surinko 12 taškų.

„Celtics" taip ir nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą. Rungtynių pabaigoje komandas skyrė net gi trisdešimt taškų 108:78.

„Bulls" ekipoje išsiskyrė Nikola Mirotičius su 24 taškais (8 atk. k.) ir Bobby Portisas su 23, Davidas Nwaba pridėjo 13 taškų, Krisas Dunnas 12.

„Celtics" komandoje Alas Horfordas pelnė 15 taškų, Jaylenas Brownas, Marcusas Smartas ir Terry Rozieris pridėjo po 13, Aronas Baynesas 10.

Memfio „Grizzlies" 82:107 Majamio „Heat"
Oklahomos „Thunder" 103:116 Šarlotės „Hornets"
Oklendo „Golden State Warriors" 111:104 Portlando „Trail Blazers"
Los Andželo „Clippers" 96:91 Toronto „Raptors"