Muštynes sukėlęs D. Suttonas sulaukė ketverių rungtynių diskvalifikacijos (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-10 10:49 extra77

basketnews.lt

Savo elgesio Ispanijos lygos rungtynėse nevaldęs ir muštynes sukėlęs buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Dominique’as Suttonas sulaukė bausmės.

Oficialiai paskelbta, kad Burgoso „CB Miraflores“ ekipos krepšininkas dėl savo elgesio turės praleisti ketverias rungtynes.

Iki reguliariojo sezono pabaigos Suttono ekipa dar sužais trejas rungtynes, todėl vieno mačo diskvalifikacija persikels vėlesniam laikui.

Pratrūkęs buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius, mače su Saragosos „Tecnyconta“ likus žaisti 7,8 sekundės, stabdydamas Carlosą Aloceną iššaukė pastarojo erzelį ir abu krepšininkai susikibo. Netrukus abiejų ekipų žaidėjams pribėgus, Suttonas paleido smūgį kito „Tecnyconta“ žaidėjo adresu.

Stanui Okoye apkabinus įsiaudrinusį Suttoną ir mėginus jį atitraukti, dar šį sezoną „Ryte“ žaidęs amerikietis demonstruodamas savo jėgą parbloškė varžovą ant parketo ir toliau taikėsi pulti „Tecnyconta“ žaidėjus.

Galiausiai prie jo priėjo komandos draugas Bruno Fitipaldo ir personalo narys, kurie galų gale sulaikė Suttoną. Jis buvo išvarytas iš aikštės, o dvikova baigėsi dramatiška Seibučio vedamos „Tecnyconta“ pergale.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...