„Murcia“ palaužusi „Real“ tęsia įspūdingą žygį Ispanijoje

Madrido „Real“ (19-1) klubas Ispanijos ACB pirmenybėse tęsia įspūdingą pergalių seriją.

P. Laso auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 85:76 (24:32, 23:19, 26:9, 18:20) nugalėjo „Murcia“ (8-12) krepšininkus ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Rungtynių pradžioje abi ekipos demonstravo atakuojantį krepšinį. „Murcia“ pirmajame ketvirtyje pavyzdingai atakavo iš dviejų taškų zonos ir greitai pabėgo nuo varžovų, o į antrąjį kėlinį žengė turėdama 8 taškų pranašumą.

Antrajame ketvirtyje žaidimas kardinaliai nesikeitė. Abi ekipos ir toliau demonstravo puolamąjį krepšinį ir į gynybą pernelyg didelio dėmesio neskyrė. Vis tik „Mucia“ krepšininkai iš žaidimo prametė daugiau nei 60 proc. visų metimų, o tuo pasinaudodama „Real“ sumažino atsilikimą iki 4 taškų.

Po ilgosios pertraukos „Real“ dėmesį ėmė skirti gynybai. Svečiai trečiajame kėlinyje realizavo vos 4 metimus, o „Real“ susikrovė net 13 taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojus į pergalę vedė galingą dvigubą dublį surinkęs W. Tavaresas, kuris aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė N. Radovičius, kuris per 25 minutes pelnė 24 taškus (2/6 trit., 8/10 dvit., 2/2 badu.) ir atkovojo tris atšokusius kamuolius.

„Real“: W. Tavaresas 16, S. Llullas ir G. Devkas po 14, F. Causeuras 11, U. Garuba ir C. Alocenas po 10.

„Murcia“: N. Radovičius 24, C. Frankampas 20, J. Davisas 18, J. Webbas 12.