Monstriškas G. Antetokounmpo pasirodymas atnešė pergalę prieš „Bulls“

Dar vieną galingą pasirodymą NBA lygoje surengė graikas Giannis Antetokounmpo, kuris padėjo savo komandai iškovoti sunkią pergalę. Milvokio „Bucks“ (8-3) namuose rezultatu 124:115 (30:32, 35:34, 32:20, 27:29) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (4-8) krepšininkus.

Pirmuosius du kėlinius nedidelio pranašumu laimėjo svečiai iš Čikagos, kurie atkaklioje kovoje pasirodė šiek tiek geresni. Visgi, po ilgosios pertraukos „Bucks“ padarė išvadas ir sužaidė puikų trečią ketvirtį, kuris leido persverti rezultatą, o ketvirtame liko atsilaikyti.

G. Antetokounmpo buvo rezultatyviausias su 38 taškais ir 16 atkovotų kamuolių, taip pat 4 rezultatyviais perdavimais. Geras rungtynes sužaidė ir jo komandos draugas E. Bledsoe, kuris pelnė 31 tašką.

Pralaimėtojų gretose C. White pelnė 26 taškus, dar 25 pridėjo Z. Lavine.