Mokinys prieš mokytoją: Ž. Obradovičius penktadienį laukia sudėtingų rungtynių prieš "Žalgirį"

2018-10-18 15:45 extra77

Kauno "Žalgiris" užsisvajoti po pergalės prieš Stambulo "Anadolu Efes" laiko neturės - jau rytoj jų lauks susitikimas su kita Turkijos komanda.

Penktadienį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai akis į akį susitiks su praėjusio sezono Eurolygos finalininkais - Stambulo "Fenerbahče". Jie šiame sezone kol kas žygiuoja be nesėkmių - dvi pergalės iš tiek pat galimų.

"Bus įdomu, kaip visada", - kalbėdamas su "Basketnews.lt" tinklalapiu sakė vyriausiasis "Fenerbahče" treneris Željko Obradovičius.

"Žalgiris" yra komanda, kuri visada žaidžia su daug energijos, nesvarbu, kad turi naujų žaidėjų. Jie žaidžia beveik taip pat, kaip ir pernai, nes Šaras yra jų treneris.

Žaidėjai vasaromis atsipalaiduoja, žaidžia skirtingose nacionalinėse komandose, o kai grįžta, kartais reikia pradėti darbus nuo nulio. Reikia labai sunkiai dirbti. Akivaizdu, kad nesame tame lygyje, kuriame turėsime būti sezono pabaigoje", - pridūrė garsus krepšinio specialistas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...