45 taškus pelnęs L. Jamesas užbaigė D. Sabonio ir „Pacers“ sezoną

Septintosiose serijos rungtynės Klivlendo „Cavaliers“ ekipa vedama LeBrono Jameso 105:101 palaužė Indianos „Pacers“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Cavs“ triumfavo 4-3.

Nesustabdomai rungtyniavęs L. Jamesas šiose rungtynėse pelnė 45 taškus (14/23 dvit., 2/3 trit., 11/15 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

45 pelnyti taškai yra daugiausiai taškų, kiek yra pelnęs žaidėjas septintosiose serijos rungtynėse.

Tuo metu Domantas Sabonis aikštėje praleido 26 minutes, pelnė 10 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo ir 6 kartus pažeidė taisykles.

„Cavs“ nuo varžovų pabėgo dar pirmajame kėlinyje po kurio pirmavo 31:19. Vis dėlto 12:0 spurtas sugrąžino „Pacers“ į rungtynes.

Vis dėlto kėlinį kur kas geriau užbaigė „Cavs“ ir į pertrauką išėjo pirmaujant 11 taškų skirtumu. Vis dėlto „Pacers“ ištirpdė ir šią persvarą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Pacers“ dar sugebėjo priartėti iki 4 taškų, tačiau L. Jameso vedama „Cavs“ atlaikė varžovų spaudimą ir žengė į kitą etapą.

Rytų konferencijos pusfinalyje „Cavaliers“ susitiks su Jono Valančiūno Toronto „Raptors“.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai žaidė Victoras Oladipo pelnęs 30 taškų (12 atk. kam.), Darrenas Collisonas pridėjo 23, Thaddeusas Youngas 14 (10 atk. kam.), D. Sabonis 10.

„Cavs“ ekipoje L. Jamesas pelnė 45 taškus, Tristanas Thompsonas 15 (10 atk. kam.), Kevinas Love‘as 14, J.R. Smithas ir George‘as Hillas po 11.