Minutės pertraukėlė: "Žalgirio" triumfo akimirkos, B. Davieso atostogų planai ir P. Jankūno žinutė A. Milakniui (VIDEO)

zalgiris.lt nuotr.
2019-06-03 15:30 extra77

zalgiris.lt

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje trečiose „Betsafe–LKL“ finalo serijos rungtynėse 92:54 sutriuškino Vilniaus „Rytą“ ir jau devintąjį sezoną iš eilės triumfavo Lietuvos čempionate.

Paskutinių rungtynių užkulisiuose ir porungtyninį žalgiriečių triumfą užfiksavo ir „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris objektyvas su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

Iškart po triumfo LKL čempionate D.Belickaitė pakalbino ir antrąjį kartą karjeroj LKL čempionų žiedą iškovojusį Brandoną Daviesą, kuris dieną prieš tai, penktadienį, Kauno senamiestyje fotografavosi ir leido laiką su sirgaliais.

„Pasidariau daug asmenukių, dalies jų net nespėjau paviešinti „Žalgirio“ „Instagram“ paskyroje, – šypsojosi B.Daviesas. – Buvo smagu bendrauti su sirgaliais, matyti, kiek daug meilės jie man parodė. Norėjau atsilyginti tuo pačiu. Tikiuosi visiems patiko.“

Pasidžiaugęs kartu su komandos draugais iškovotu dar vienu čempionų titulu, B.Daviesas atskleidė ir artimiausius savo vasaros planus.

„Grįžęs į JAV, iškart su šeima skrisiu į Havajus. Ten mūsų laukia visos šeimos susitikimas. Reiks pamirkti saulės spinduliuose ir padirbėti ties savo įdegiu“, – kalbėjo amerikietis.

„Dėl to ir atvykau į „Žalgirį“ – laimėti titulus. Atmosfera aikštėje – lyg vakarėlyje“, – savo ruožtu iškart po laimėto pirmojo LKL čempionų žiedo kalbėjo Thomasas Walkupas.

„Manau, kad Pauliaus niekas niekada neaplenks. Berods, jis turi jau 13 žiedų ir dar žada žaisti ir žaisti. Jėzus, niekas jo neaplenks. Galiu lažintis“, – po rungtynių juokavo 8-ąjį kartą čempionu tapęs Artūras Milaknis.

„Jeigu A.Milaknis žais iki 50-ies, gal ir pasivys“, – A.Milakniui atšovė P.Jankūnas.

Naujausiame šio sezono #TimeOutŽalgiris epizode išvysite ir žalgiriečių triumfo komandos rūbinėje akimirkas bei prie „Žalgirio“ arenos įvykusį susitikimą su sirgaliais.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...