Minutės pertraukėlė: "Žalgirio" marškinėlių neradęs Selas bei ypatingas magijos triukas (VIDEO)

2018-12-23 10:33 extra77

zalgiris.lt

Praėjusį penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sirgaliams padovanojo pergalę paskutinėse 2018 metų Eurolygos rungtynėse „Žalgirio“ arenoje.

Rungtynių, kuriose žalgiriečiai nukovė Tel Avivo „Maccabi“, užkulisius, kaip įprasta, užfiksavo „Žalgiris TV“ laidų rubrika #TimeOutŽalgiris.

Šįkart arenoje laidos vedėja Dalia Belickaitė sutiko vieną populiariausių Lietuvoje atlikėjų – Egidijų Dragūną.

„Prieš rungtynes ieškojau tų marškinėlių, – apie savo turimus „Žalgirio“ marškinėlius kalbėjo „Selas“. – Turiu marškinėlius su užrašu „600“. Kadangi labai dideli kamščiai, bijojau pavėluoti, todėl marškinėlius palikau namuose.“

Paskutiniame 2018 metų #TimeOutŽalgiris epizode D.Belickaitė sujungė jėgas su iliuzionistu Roku Bernatoniu. Arenoje triukus su kortomis rodęs Rokas specialų triuką parodė ir #TimeOutŽalgiris vedėjai, po kurio Dalia liko visiškai „apšalusi“.

Savo įspūdžiais rungtynėse pasidalino ir Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ auklėtinės – Simona Visockaitė ir Urtė Čižauskaitė, kurios prieš rungtynes krepšininkams pavadinėjo kamuolius per apšilimą.

„Iš tikrųjų labai smagu paduoti kamuolius krepšininkams, bet tai kartu ir vargina, kadangi jų buvo labai daug ir tie kamuoliai skraido visur. Labai smagu taip dar anksti prieš rungtynes dar nebuvau atėjusi į areną. Jaučiasi rungtynių atmosfera“, – pasakojo Simona ir Urtė.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...