Minutės pertraukėlė: „Žalgirio“ himnų kūrėjas L.Adomaitis ir kariuomenės jubiliejaus paminėjimas (VIDEO)

zalgiris.lt

Praėjusį penktadienį beveik pilnutėlė Kauno „Žalgirio“ arena stebėjo dar vienerias šio sezono Eurolygos rungtynes. Šįkart dvikovos su Maskvos srities „Chimki“ data sutapo ir su kita reikšminga data – Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečio jubiliejumi.

„Žalgirio“ arenos rungtynių užkulisiuose ir šventinėje atmosferoje energingai nardė ir „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris vedėja Dalia Belickaitė. Šįkart Dalia tribūnose sutiko ir Kauno „Žalgirio“ klubui net triskart himnus kūrusį dainininką ir atlikėją Liną Adomaitį.

„Visus tris kartus, gavęs pasiūlymą sukurti himną „Žalgiriui“, sėsdavome su komanda ir galvodavome, kaip geriausiai atskleisti. Geriausiai turbūt atsiskleidė daina „Visi Kauno „Žalgirio“ fanai“, ta legendinė „Žalgirio“ fanų skanduotė“, – teigė kūrėjas.

Pradėjusį pokalbį su sirgaliais D.Belickaitė kariuomenės jubiliejaus proga klausinėjo krepšinio gerbėjų klausimų, susijusių su kareivių kasdienybe. Paklausti, kas būtų geriausias snaiperis tarp „Žalgirio“ žaidėjų, aistruoliai vienbalsiai išrinko Artūrą Milaknį.

Už tanko vairo, anot gerbėjų, geriausiai sektųsi aukštaūgiams – Antanui Kavaliauskui ir Brandonui Daviesui. Geriausias naikintuvo lakūnas, sirgalių teigimu, būtų aukštai šokantis žalgirietis Aaronas White‘as.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts