Minutės pertraukėlė: Superherojais kalendoriuje tapę žalgiriečiai (VIDEO)

zalgiris.lt

Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje vykusios „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ padovanojo dar vieną žalgiriečių pergalę šiame sezone.

Pergalingų rungtynių užkulisius fiksavo ir su sirgaliais bendravo #TimeOutŽalgiris laidos kūrybinė grupė su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

TV projekto „X-faktorius“ dalyviai Anžela ir Žygimantas Gečai mačą stebėjo iš parketinių vietų ir aktyviai palaikė Kauno ekipą. Pirmą kartą drauge žalgiriečių rungtynes stebėjusi pora džiaugėsi arenoje trykštančiomis emocijomis.

„Esu ir anksčiau buvęs „Žalgirio“ rungtynėse, bet tokiose vietose – pirmą kartą. Jaučiuosi kaip mažas vaikas. Atėjome ir pradėjome šūkauti“, – džiaugėsi Žygimantas Gečas.

Arenoje susirinkę aistruoliai kartu su D.Belickaite taip pat aptarė naujausią dovaną „Žalgirio“ sirgaliams – specialų 2019 metų „Žalgirio“ herojų, kuriame žalgiriečiai tapo superherojais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts