Minutės pertraukėlė: Paul de Miko įspūdžiai, sugrįžęs A.Toupane'as ir sirgaliai iš Latvijos (VIDEO)

2018-12-08 13:16 extra77

zalgiris.lt

Praėjusį ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į „Žalgirio“ areną susirinkusiems sirgaliams padovanojo antrąją iš eilės pergalę Eurolygos turnyre. Šįkart žalgiriečiai, palaikomi kurtinantį triukšmą kėlusių žiūrovų, nugalėjo grėsmingą varžovą – Pirėjo „Olympiacos“.

Eurolygos rungtynių užkulisiuose tradiciškai nardė #TimeOutŽalgiris laidos kūrybinė grupė su vedėja Dalia Belickaite priešakyje. Arenoje D.Belickaitė sutiko Lietuvos „Youtube“ žvaigždę Paul de Miko (Paulius Mikolaitis), kuris pirmą kartą lankėsi „Žalgirio“ rungtynėse Kaune.

„Įspūdžiai labai geri, vietos labai geros ir atmosfera arenoje nereali. Vieną kartą esu buvęs NBA rungtynėse, bet jos nebuvo labai svarbios, tad net negalėčiau jų palyginti su šiomis rungtynėmis. Iš tikrųjų, net trijų epizodų metu čia buvo žiauriai nepatogiai garsu. Net ausys ūžė“, – kalbėjo garsusis „youtuberis“.

Rungtynėse Pirėjo komandai dėl traumos padėti negalėjo buvęs žalgirietis prancūzas Axelis Toupane. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio dvikovą stebėjęs krepšininkas dalijosi savo įspūdžiais laidai #TimeOutŽalgiris.

„Gana dažnai pakalbame su Leo Westermannu. Nuo praėjusio sezono turime bendrą komandos susirašinėjimo grupę, – atskleidė A.Toupane. – Labai pasiilgstu arenos, pasiilgstu prieš rungtynes skambančio Lietuvos himno. Man šis momentas labai patinka. Žinoma, pasiilgstu ir vietinių žmonių.“

Šįkart „Žalgirio“ arenoje buvo galima sutikti ir nemažai Latvijos krepšinio aistruolių. Didesnę nei įprastą kaimyninės šalies sirgalių grupę į rungtynes Kaune pritraukė Pirėjo klube rungtyniaujantys latviai – Janis Strelniekas ir Janis Timma.

„Palaikome puikų krepšinį. Tai pati geriausia atmosfera, kokią tik esu patyręs. Viskas šaunu ir nuostabu. Mes palaikome „Žalgirį“ ir palaikome Latvijos krepšininkus, žaidžiančius „Olympiacos“ komandoje“, – teigė Latvijos krepšinio gerbėjai.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...