Minutės pertraukėlė: Įspūdingas karių pasirodymas ir Eurolygos studijų atstovų įspūdžiai (VIDEO)

2019-01-20 12:25 extra77

zalgiris.lt

Praėjusį penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai grįžo į pergalių kelią „Žalgirio“ arenoje po puikaus pasirodymo įveikdami Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

Rungtynių užkulisiuose tradiciškai nardė ir „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris kūrybinė grupė su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

Lietuvos kariuomenės kariai per mačo didžiąją pertrauką surengė įspūdingą defilė pasirodymą, o D.Belickaitė arenoje pakalbino Garbės sargybos kuopos (GSK) vadą kapitoną Arnoldą Stasiūną.

„Visiškai neįprasta, labai daug žmonių, bet kariai nieko nebijo. Aišku, šiek tiek jaudinosi, bet tikrai nebuvo baisu. Ginklas tikrai yra ganėtinai sunkus ir kariai repeticijų metu pavargsta, skauda sąnarius. Todėl repeticijų metu stengiamės neperspausti ir duodame kariam pailsėti. Šiam pasirodymui reikėjo savaitės laiko pasiruošimo“, – kalbėjo A.Stasiūnas.

Šįkart arenoje rungtynes stebėjo ir Kauno Vytauto Didžiojo universitete (VDU) Eurolygos magistro studijų programoje studijuojantys studentai, dėstytojai ir programos kuratoriai iš Eurolygos. Vienas jų – Goranas Sasičius pasidalijo savo įspūdžiais apie bendradarbiavimą su VDU ir „Žalgiriu“.

„Anksčiau Eurolygos magistro studijų programa buvo Italijoje. VDU studentai būdavo tarp geriausių magistro studijose, todėl klausėme savęs, kaip yra, jog geriausi studentai atvyksta būtent iš VDU universiteto. Nusprendėme tai patys išsiaiškinti ir mums gauti atsakymai labai patiko. Labai džiaugiamės tokiais partneriais kaip VDU. Kol kas visi mūsų požiūriai bendradarbiavimo procese sutampa“, – kalbėjo Eurolygos atstovas.

Viena magistro studijų programos studenčių – Urtė Kazakevičiūtė džiaugėsi studijomis bei galimybe stebėti Eurolygos rungtynes.

„Eurolygos studijos yra visiškai kažkas kito nei aš esu patyrusi Amerikoje. Čia daugiau orientuojamasi į pažintis, yra mažiau akademinės pusės, daugiau praktinių gebėjimų. Beje, čia mano pirmas kartas „Žalgirio“ arenoje. Viskas labai „fainiai“. Emocijos tiesiog liejasi per kraštus“, – džiaugėsi studentė.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...