Minutės pertraukėlė: E. Kavaliausko palaikymas „Žalgiriui“, krepšininkų žmonų įspūdžiai ir L. Datome pagyros (VIDEO)

zalgiris.lt

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje buvo sužaistos paskutinės šio sezono Eurolygos rungtynes. Žalgiriečiai pademonstravo puikią kovą dvikovoje su vienais sezono favoritų Stambulo „Fenerbahce“, o arenoje susirinkę sirgaliai dar sykį sukūrė puikią atmosferą krepšinio rungtynėms.

Dvikovos metu po užkulisius nardė ir aistruolius tradiciškai kalbino „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris vedėja Dalia Belickaitė.

Tarp sirgalių buvo sutiktas ir aistringas „Žalgirio“ gerbėjas bei vienas geriausių profesionalių boksininkų Lietuvoje – Egidijus Kavaliauskas. „Mean Machine“ pravardžiuojamas ir JAV įsikūręs boksininkas net ir gyvendamas kitoje Atlanto pusėje stengiasi nepraleisti žalgiriečių rungtynių.

„Ne visada spėju pasižiūrėti visas rungtynes, bet seku rezultatus, žiūriu, kaip sekasi, ir juos palaikau“, – tvirtino Kaune augęs sportininkas.

Be to, boksininkas lankė vieną mokyklą su Edgaru Ulanovu. D.Belickaitės paklaustas, ar stotų į kovą su E. Ulanovu, E.Kavaliauskas nesutriko.

„Nebent vieną kėlinį žaistume krepšinį, kitą – boksuotumės“, – juokėsi E.Kavaliauskas.

Šįkart #TimeOutŽalgiris naujausiame epizode buvo pakalbintos ir „Žalgirio“ rungtynių nepraleidžiančios sirgalės – Aarono White‘o ir Brandono Davieso antrosios pusės. Grace White ir Lenzie Davies kalbėjo apie tai, kaip stebi žalgiriečių rungtynes.

„Ne, nesu labai rami. Aš labai įsijaučiu į rungtynes. Tiesiog labai susilieju su rungtynėmis. Labai sunku išsidėti ramiai. Sunku būti ramiai, kai aplink toks triukšmas. Kartais pakumščiuoju ją“, – šypsojosi su L.Davies visuomet rungtynes stebinti G.White.

„Aš labiau ramesnė negu ji. Kai susinervinu, tiesiog būnu labai tyli“, – atšovė L.Davies.

Moterys neslepė, jog atsakingais rungtynių momentais turi savo nuomonę ir apie teisėjų darbą, jeigu jis netinkina „Žalgirio“ sirgalių.

„Garsiai visko nesakome. Turiu vaikų, todėl nesikeikiu, bet, jeigu vaikai negirdi, kartais pakeikiu ir teisėjus“, – teigė G.White.

Po dvikovos D.Belickaitė pakalbino ir vieną Stambulo klubo lyderių – italą L.Datome. Krepšininkas gyrė „Žalgirio“ komandos žaidėjų pastangas ir atmosferą rungtynėse Kaune.

„Sveikinimai žalgiriečiams. Jie žaidė puikų krepšinį. Stipriai kovojo ir demonstravo sąžiningą krepšinį. Be to, atmosfera čia Kaune buvo įspūdinga. Sveikinimai „Žalgiriui“ už puikų sezoną. Jie turi puikią komandą, – teigė L.Datome. – Čia kabai šilti ir korektiški sirgaliai. Tai puikus reginys visai Europos krepšinio bendruomenei.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts