Memfyje prisistatęs J. Valančiūnas: "Netikėjau, kad būsiu išmainytas"

Šiandien 02:20 krepst

Praėjusią naktį į Memfį atvykęs Jonas Valančiūnas buvo pristatytas „Grizzlies“ žiniasklaidos atstovams, kuriems lietuvis davė savo pirmąjį interviu.

Valančiūnas pripažino, jog nesitikėjo būti išmainytu, tačiau optimistiškai žvelgia į ateitį atstovaujant „Grizzlies“ komandai.

„Nesitikėjau būti išmainytas, todėl logistikos prasme pastarosios 48 valandos buvo pašėlusios, tačiau dabar jau esu čia ir esu pasiruošęs. Šiandien turėjau pirmąją treniruotę“, – „Grizzlies“ medijos atstovams sakė Valančiūnas.

„Grizzlies“ yra jauna organizacija, turinti daug jaunų vaikinų, daug naujokų. Dabar mūsų užduotis yra laimėti kuo daugiau rungtynių. Liko 26 susitikimai reguliariajame sezone, todėl reikia pasistengti, išspausti maksimumą ir pasiekti aštuntąją vietą Vakaruose“, – kalbėjo Valančiūnas.

Paprašytas prisistatyti kaip žaidėjas, J. Valančiūnas atsakė: „Esu fiziškas vyrukas. Man patinka kontaktas, žaisti dėl komandos draugų. Tai – mano tapatybė ir visada esu už savo komandą. Jokių asmeniškumų, krepšinis – komandinis sportas, kurį žaidžia penki vyrukai, kurie turi būti vieningi.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...