Memfio „Grizzlies“ vos neprisižaidė rungtynių pabaigoje – J. Valančiūnas padėjo komandai

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio ekipa, kuri rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų, nors beveik visą laiką pirmavo. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (22-24) pranoko Finikso „Suns“ (19-27) rezultatu 114:109 (30:18, 26:27, 25:33, 33:31).

Jau pirmame kėlinyje matėsi mūsiškio komandos pranašumas, o per jį jie spėjo susikurti dviženklį pranašumą. Sekantys kėliniai klostėsi kovingai, tačiau „Grizzlies“ net juos pralaimėję vis dar pirmavo. Tiesa, ketvirtame ketvirtyje prasidėjo problemos ir varžovai ne kartą išsiveržė į priekį, bet J. Moranto vedama Memfio ekipa pasiekė pergalę.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo ir perėmė po kamuolį.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Morantas su 23 taškais, D. Brooksas ir J. Jacksonas pridėjo po 20.

Pralaimėtojų gretose siautė D. Bookeris su 36 taškais ir K. Oubre su 27.