Memfio „Grizzlies“ patyrė dar vieną pralaimėjimą – J. Valančiūnas nežaidė

Lietuvio atstovaujama NBA ekipa vėl patyrė pralaimėjimą, o mūsiškis dėl traumos buvo priverstas praleisti susitikimą. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ nusileido San Antonio „Spurs“ krepšininkams rezultatu 91-104 (20:31, 20:15, 23:25, 28:33).

Jau pirmame kėlinyje matėsi varžovų pranašumas ir jie sugebėjo susikurti dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau likusius ketvirčius vis tiek laimėjo „Spurs“ komanda.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Patty Millsas su 16 taškų, po 14 taškų pridėjo Demaras Derozanas ir Brynas Forbes.

Pralaimėtojų komandoje Ja Morantas surinko 16 taškų.