Melas vardan komandos: L. Jamesas atsisakė kaltinti rezultatą pamiršusį ekipos draugą (VIDEO)

2018-06-01 11:56 TS

Praėjusią naktį NBA finale išvydome neįtikėtiną mačo finišą: likus kiek daugiau nei trims sekundėms kamuolį atkovojęs JR. Smithas neatakavo į krepšį nes galvojo, jog „Cavaliers“ pirmavo, nors rezultatas buvo lygus. Nors iš karto po savo veiksmo jis komandos žvaigždei pripažino, jog manė, kad jų ekipa pirmavo, po susitikimo LeBronas Jamesas vardan komandos draugo nesutiko paviešinti jų pokalbio.

Iš karto po finalinio mačo švilpuko L. Jamesas paklausė savo komandos draugo kodėl jis neatakavo ir iš jo lūpų buvo aiškiai galima išskaityti atsakymą: „maniau, kad mes pirmavome“.

Visgi, po rungtynių „Cavaliers“ žvaigždė užstojo savo komandos draugą bei nesutiko atskleisti, jog JR. Smithas apsiskaičiavo ir nežinojo mačo rezultato. Negana to, susilaukęs pakartotinio klausimo apie tai, ką jam po mačo pasakė komandos gynėjas L. Jamesas atsistojo ir paliko spaudos konferenciją.

„Kaip jau sakiau – nežinau ką jis galvojo ir mes po mačo su juo apie tai nekalbėjome. Aš žinau, kad aš žinojau, jog po vienos įmestos baudos ir vienos pramestos rezultatas buvo lygus, tačiau aš negaliu tau pasakyti ką galvojo JR. Nesuprantu kokį klausimą jūs norite man užduoti“, - teigė L. Jamesas.

Po JR. Smitho neatlikto metimo komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą, kuriame pranašesni buvo varžovai, kurie NBA finale įsiveržė į priekį 1:0.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...