#ManoPirmas - „Žalgirio“ arenoje apsilankė K.Kambala, kuris gyrė kuriamą atmosferą (VIDEO)

Youtube nuotr.
2020-02-11 18:13 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Kauno „Žalgiris“ tęsia praėjusiame sezone prasidėjusią ir Eurolygos apdovanojimo sulaukusią iniciatyvą #ManoPirmas. Šia akcija yra siekiama į „Žalgirio“ arenoje vykstančius žalgiriečių mačus pakviesti iki šiol gyvai rungtynių nestebėjusius komandos gerbėjus.

Apie savo apsilankymus Lietuvoje ir Kaune šį kartą pasakojo „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje stebėjęs legendinis Latvijos krepšininkas Kasparas Kambala, kuris vienas paskutinių savo Eurolygos rungtynių sužaidė būtent Kauno sporto halėje.

„Jei gerai atsimenu, mano paskutinės Eurolygos rungtynės buvo žaistos prieš „Žalgirį“, kai žaidžiau „Fenerbahce“ klube ir tada Kaune mes laimėjome. Tai vyko senoje arenoje“, – prisiminė Latvijos krepšinio legenda.

Ilgametis Latvijos krepšinio rinktinės narys negailėjo gerų žodžių apie Kaune kuriamą atmosferą bei sirgalių krepšinio supratimą.

„Kitas dalykas yra tas, kad jūsų aistruoliai puikiai supranta krepšinį. Jie auga su krepšiniu, į rungtynes eina nuo vaikystės. Jie žino, koks krepšinis turėtų būti ir, manau, kad pamatyti tokius sirgalius bei atmosferą yra retai pasitaikanti galimybė“, – kalbėjo 41-erių metų latvis.

Po krepšinio į boksą pasukęs K.Kambala prisipažino, kad vaikystėje bene didžiausią įtaką jam darė legendinis žalgirietis Arvydas Sabonis, kurio garbei krepšininkas vilkėjo 11 numeriu pažymėtus marškinėlius karjeros pradžioje.

„Dar geriau atsimenu sovietmečio laikus, kai „Žalgirį“ ir Arvydą Sabonį stebėdavau per televiziją. Pirmųjų mano marškinėlių numeris buvo 11 ir aš jį nuolat stebėjau. Manau, kad vėliau mano metimas kabliu buvo bene geriausias Europoje po Sabo. Kai buvau jaunas stebėjau daugybę jo rungtynių ir norėjau būti toks kaip jis“, – senus laikus prisiminė aukštaūgis.

Pirmą kartą „Žalgirio“ arenoje apsilankę gerbėjai gali įsigyti #ManoPirmas rinkinį, rinktis į bendrus susitikimus, kuriuose gali užmegzti naujas pažintis ir kartu susipažinti su dar iki šiol rungtynėse neaplankyta „Žalgirio“ arena bei išbandyti rungtynių metu laukiančias pramogas.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...