„Magic“ penkmečio klaidos - D. Sabonis kaip didžiausias praradimas

Twitter nuotr.
2019-12-20 07:11 Teniso TV

Šaltinis www.basket.lt

Orlando „Magic“ vadovai pavydžiai seka Indianos „Pacers“ klubo žaidimą ir šios ekipos gretose spindintį lietuvį Domantą Sabonį.

Šį sezoną 23-ejų 211 cm ūgio lietuvis tapo tikru dvigubų dublių rinkėju, o sėkmingas puolėjo žaidimas prieš porą dienų padėjo įveikti ir Los Andželo „Lakers“ klubą.

JAV žiniasklaidoje atsiminta, jog D.Sabonį 2016 NBA naujokų biržoje 11 šaukimu pakvietė būtent Orlando klubas, tačiau nedelsiant buvo priimtas sprendimas išmainyti lietuvį į Oklahomos „Thunder“.

„Dabar lietuvis yra tapęs vienu iš efektyviausiai žaidžiančių aukštaūgių visoje lygoje, pasižymi neįvertinta savybe puikiai perduoti kamuolį ir yra tapęs didele „Pacers“ projekto dalimi.

D.Sabonis gali dominuoti abejose aikštės pusėse, pasižymi geru metimu, tiesa, pernelyg dažnai nesiryžta imtis iniciatyvos. Jam aišku dar reikėtų pagerinti gynybą, tačiau neabejotinai puolėjas yra be galo talentingas“, - panašūs teiginiai skamba spaudoje.

Anot svetainės „Fade Away World“, D.Sabonis kartu su anksčiau ekipai priklausiusiais Victoru Oladipo, JJ Redicku, Dwightu Howardu ir dabartiniu žaidėju Aaronu Gordonu galėtų suformuoti puikų startinį penketuką bei vesti į aukštas vietas Rytų konferencijoje.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...