J. Mačiulis gerai kovojo dėl kamuolių, o jo komanda iškovojo dar vieną pergalę (VIDEO)

Lietuvio atstovaujama Atėnų "AEK" (6-1) komanda iškovojo dar vieną pergalę Čempionų lygoje ir priartėjo prie sekančio etapo. Jonas Mačiulis su komandos draugais pasiekė pergalę svečiuose prieš Antwerpo "Giants" (3-4) rezultatu 64-71 (24:20, 14:8, 11:23, 15:20).

Nors pirmuosius du kėlinius pirmavo namai, tačiau antroje rungtynių dalyje Atėnų ekipa pradėjo demonstruoti kur kas geresnį krepšinį, kuris atvedė juos į pergalę. Mūsiškis šiame mače pelnė 8 taškus per 27 minutes (1/3 dvitaškiai, 2/6 dvitaškiai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir perėmė kamuolį.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė V. Hunter'is 17, G. Larentzakis pridėjo 16.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė T. Kalinoskis su 15 taškų.