„Maccabi“ paskutinį šturmą atlaikę „Olympiakos" krepšininkai triumfavo Izraelyje

2017-10-24 23:25 basketnews.lt

Norriso Cole’o dvitaškis sugrąžino gyvybę Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) komandai, o aidint sirenai jis galėjo ir išplėšti pergalę, tačiau sėkmė gynėjui nešyptelėjo. Amerikiečio dvitaškis paskutinę mačo sekundę skriejo pro šalį ir Izraelio klubas patyrė pirmą nesėkmę Eurolygoje, namie 68:69 (18:18, 15:17, 12:16, 23:18) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (3-0) krepšininkams.

Pirmas rungtynes išvykoje šį sezoną žaidęs „Olympiakos“ klubas pirmavo 69:63, tačiau „Maccabi“ nenuleido rankų ir po Michaelo Rollo tritaškio priartėjo iki 66:69, o po Cole’o dvitaškio, likus žaisti 32 sek. – iki 68:69.

Po minutės pertraukėlės šeimininkai sėkmingai apsigynė ir paskutinei atakai jiems liko mažiau nei 8 sekundės. Cole’as gavo progą mesti, tačiau jo dvitaškis skriejo pro šalį.

„Žaidėme labai gerai, susikoncentravę ir vykdydami savo užduotis. Visi žino, kad „Maccabi“ namie žaidžia gerai, todėl mums tai buvo svarbi pergalė“, – po dvikovos džiaugėsi „Olympiakos“ veteranas Georgios Printezis.

Pirėjo klubas vis dar vertėsi be Vassilio Spanoulio.

„Maccabi“: Norrisas Cole’as 22 (7 atk. kam.), Pierre’as Jacksonas 14, Michaelas Rollas 7.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 21, Jamelis McLeanas ir Nikola Milutinovas po 8.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)