M. Teodosičiui atiteko Europos taurės reguliaraus sezono MVP titulas (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-12-23 17:04 Teniso TV

Vienas įdomiausių ir daugiausiai kalbų sulaukęs šių metų žaidėjų perėjimas iš NBA į Europą susilaukė puikaus įvertinimo. Milošas Teodosičius, kuris metų pradžioje paliko NBA lygą ir grįžo į senąjį žemyną, prisijungė prie Bolonijos „Virtus“, nors turėjo kur kas pelningesnius ir geresnių komandų pasiūlymus.

Visgi, įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujantis serbas, dar kurį laiką buvo traumuotas, tačiau sugrįžęs ir per sužaistas devynerias rungtynes vidutiniškai rinkdavo po 16,9 taško, atliko po 5,6 rezultatyvaus perdavimo ir fiksavo po 17,7 naudingumo balo.

„Virtus“ reguliariajame sezone laimėjo aštuonerias iš dešimties rungtynių bei savo grupėje užėmė pirmąją vietą. Tokie rezultatai žaidėjui atnešė reguliaraus sezono MVP titulą Europos lygoje ir parodė, kad šis žaidėjas yra vienas geriausių.

„Top 16“ etape Italijos ekipos su Teodosičiumi priešakyje laukia Belgrado „Partizan“, Stambulo „Daruššafaka“ ir Trento „Dolomiti Energia“ testas.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...