M. Teodosičių išgelbės tik stebuklas - neišvyko kartu su komanda

Twitter nuotr.
2019-08-20 20:38 Teniso TV

Vienas pagrindinių Serbijos krepšinio rinktinės žaidėjų netęs kelionės su savo šalies komanda. Milošas Teodosičius draugiškame susitikime prieš Lietuvą sužaidė vos porą minučių ir patyrė traumą dėl kurios yra priverstas praleisti pasaulio krepšinio čempionatą.

Žaidėjui atsinaujino pėdos trauma dėl kurios jis negalėjo demonstruoti geriausio krepšinio NBA lygoje ir prieš vasarą pasirašė sutartį su Italijos klubu, kuris žais Europos taurėje.

Serbijos rinktinės vyriausiasis treneris Aleksandras Djordjevičius sakė „Situacija neatrodo gera, tačiau tikimybė, kad žais dar egzistuoja, Teo dar gali atvykti prieš pat pirmenybės, bet 99 % jog Milošas nežais pirmenybėse“.

Šalies atstovai šiuo metu : Nemanja Bjelica, Bogdanas Bogdanovičius, Nikola Jokičius, Bobanas Marjanovičius, Vasilije Micičius, Marko Guduričius, Nikola Milutinovas, Stefanas Birčevičius, Stefanas Jovičius, Vladimiras Lučičius, Miroslavas Raduljica, Marko Simonovičius.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...