M. Kuzminsko rezultatyvaus žaidimo nepakako ir „AX Armani“ sausai krito serijoje

Netikėta, tačiau praeitų metų čempionai Milano "AX Armani" krito jau šių metų pusfinalio etape. Mindaugas Kuzminskas ir "dizaineriai" trečią kartą pralaimėjo serijoje ir sausu rezultatu baigė kovą dėl čempionų titulo. Paskutinių rungtynių rezultatas 96:108 (21:29, 31:22, 14:23, 23:15, 7:19) namuose žaidusių Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkų naudai.

Rungtynės prasidėjo nuo sėkmingo namų komandos žaidimo, tačiau mūsiškio ekipa nepasidavė ir antrame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę, nors ir minimaliai. Po ilgosios pertraukos vėl geriau pradėjo žaisti Sasario atstovai, tačiau jie atsipalaidavo per greitai ir į kovą leido sugrįžti "AX Armani" krepšininkams. Prireikė pratęsimo, kuriame dėja lietuvio komanda pralaimėjo.

M. Kuzminskas per 27 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus šiose rungtynėse.

Galutinis serijos rezultatas 0:3.