M. Kuzminskas surinko dvigubą dublį, kuris išgelbėjo komandą nuo fiasko sezone (VIDEO)

Vieną svarbiausių pergalių sezone "dizainerių" komandai padėjo iškovoti lietuvis, kuris surinko dvigubą dublį ir jo dėka serijos rezultatas tapo lygus. Mindaugas Kuzminskas su atstovaujama Milano "AX Armani" ketvirtose serijos rungtynėse palaužė Avelino "Sidigas" rezultatu 86:80 (26:15, 17:16, 21:24, 22:25) ir išsikovojo lemiamas rungtynes serijoje.

Nors rungtynes mūsiškio komanda žaidė svečiuose ir atsilikinėjo serijos rezultate 1:2, tačiau spaudimo jie nejautė ir puikiai pradėjo rungtynes. Pirmą kėlinį dviženkliu taškų skirtumu laimėjo "AX Armani", o antrame ketvirtyje pavyko minimaliai jį padidinti ir eiti ilsėtis į ilgąją pertrauką. Antroje rungtynių dalyje namų krepšininkai bandė vytis varžovus, tačiau iki galo to padaryti jiems nepavyko.

M. Kuzminskas buvo vienas iš pergalių kalvių. Jis per 22 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/7 baudos metimai), jis taip pat net atkovojo 11 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, atėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau 2 kartus prasižengė, bet ir išprovokavo 7 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Rezultatyviausias buvo J. Nunnally su 28 taškais.

Pralaimėtojų gretose D. Harperis pelnė net 29 taškus.

Dabar serijos rezultatas 2-2 ir bus žaidžiamos lemiamamos rungtynės Milane.