M. Kuzminskas padėjo komandai iškovoti pergalę po pratęsimo (VIDEO)

Italijoje rungtyniaujantis lietuvis padėjo komandai iškovoti sunkią pergalę, kuriai prireikė ir pratęsimo. "AX Armani" (22-7) su Mindaugu Kuzminsku svečiuose palaužė Trento "Dolomiti Energia" (16-13) rezultatu 79:77 (27:11, 16:19, 6:17, 17:19, 13:11).

Nors pirmą kėlinį gana lengvai laimėjo svečių ekipa, tačiau jau antrame prasidėjo problemos. Namų ekipai šiek tiek sušvelninus rezultatą ir pailsėjus per ilgąją pertrauką viskas apsivertė aukštyn kojomis. Trento krepšininkai sužaidė puikiai sužaidė trečią ketvirtį, o ketvirtame išplėšė pratęsimą.

Visgi jame nugalėjo aukščiau lentelėjė esanti komanda.

M. Kuzminskas per 26 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius prasižengė ir pasirodymą baigė su 8 naudingumo balais.

M. Jamesas buvo rezultatyviausias su 18 taškų, tačiau jis patyrė traumą.